Vrijdag Avond DD 17+ Zeswielen 1 Najaar

1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

4e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 18 september
8
SCHAGEN 2
0
WESTERKOGGE 1
8
HOGEDIJK 1
0
HET VENNEWATER 3
8
DAALMEER 1
0
`T ZIJPKEN 1
Vrijdag 11 september
4
WINGS-BLOKKER 2
4
SCHAGEN 2
0
WESTERKOGGE 1
8
DE ZES WIELEN 1
0
`T ZIJPKEN 1
8
HOGEDIJK 1
1
HET VENNEWATER 3
7
DAALMEER 1

Wedstrijdschema

T.V. 't Zijpken 1
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 1
Uit
25-09-2020 19:30
Nr. 13582572
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: tel.nr. 06-13391618
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 1
T.V. Het Vennewater 3
Thuis
02-10-2020 19:00
Nr. 13582571
Baansoort: Overig
Schager T.C. 2
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 1
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13582563
Baansoort: Overig
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 1
T.C. Hogedijk 1
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13582570
Baansoort: Overig
T.C. Daalmeer 1
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 1
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13582584
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (4e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOGEDIJK 1220016016
2.DAALMEER 1220015115
3.SCHAGEN 2211012412
4.DE ZES WIELEN 11100808
5.WINGS-BLOKKER 21010444
6.HET VENNEWATER 320021151
7.`T ZIJPKEN 120020160
8.WESTERKOGGE 120020160

Spelers (5)