Vrijdag Avond DD 17+ Zeswielen 1 Najaar

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 22 oktober
1
OUDORP 4
3
DE ZES WIELEN 1
2
WARMENHUIZEN 6
2
SWAEGH 3
4
HET VENNEWATER 3
0
SCHOORL 1
Vrijdag 15 oktober
1
SWAEGH 3
3
OUDORP 4
3
HOGEDIJK 3
1
HET VENNEWATER 3
4
SCHOORL 1
0
HEILOO UNITED 5
2
DE ZES WIELEN 1
2
WARMENHUIZEN 6
Donderdag 14 oktober
2
HEILOO UNITED 5
2
DE ZES WIELEN 1
Zaterdag 9 oktober
2
SWAEGH 3
2
HOGEDIJK 3
Vrijdag 8 oktober
3
WARMENHUIZEN 6
1
HEILOO UNITED 5
0
OUDORP 4
4
HET VENNEWATER 3
3
DE ZES WIELEN 1
1
SCHOORL 1
Vrijdag 24 september
2
SWAEGH 3
2
HEILOO UNITED 5
1
WARMENHUIZEN 6
3
HOGEDIJK 3
0
OUDORP 4
4
SCHOORL 1
0
DE ZES WIELEN 1
4
HET VENNEWATER 3

Wedstrijdschema

Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 1
T.V. Swaegh 3
Thuis
29-10-2021 19:00
Nr. 13648833
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HET VENNEWATER 3540117317
2.HOGEDIJK 3431012412
3.SWAEGH 35131101010
4.DE ZES WIELEN 16222101410
5.SCHOORL 15203101010
6.WARMENHUIZEN 651228128
7.OUDORP 452037137
8.HEILOO UNITED 550236146

Spelers (6)