Vrijdag Avond DD 17+ Zeswielen 1 Najaar

1e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HEERHUGOWAARD 2541015515
2.ST. PANCRAS 1531115515
3.HET VENNEWATER 15212101010
4.DE ZES WIELEN 151229119
5.HOOG-OP 150326146
6.DAALMEER 150235155