Vrijdag Avond DD 17+ Zes Wielen 2 Najaar

1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

1e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 23 oktober
0
DE ZES WIELEN 2
0
DAALMEER 2
0
SCHAGEN 3
0
WAARLAND 2
0
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
OUDORP 2
0
HELDERSE TC 1
0
WARMENHUIZEN 1
Vrijdag 16 oktober
0
SCHAGEN 3
0
DAALMEER 2
0
WARMENHUIZEN 1
0
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
WAARLAND 2
0
DE ZES WIELEN 2
0
HELDERSE TC 1
0
OUDORP 2
Vrijdag 9 oktober
6
DE ZES WIELEN 2
2
SCHAGEN 3
0
OUDORP 2
0
WARMENHUIZEN 1
6
SLUIS I-SLOOTDORP 1
2
HELDERSE TC 1
Vrijdag 2 oktober
0
OUDORP 2
0
DAALMEER 2
1
WARMENHUIZEN 1
7
WAARLAND 2
3
SLUIS I-SLOOTDORP 1
5
DE ZES WIELEN 2
6
HELDERSE TC 1
2
SCHAGEN 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZES WIELEN 25401251525
2.HELDERSE TC 15302231723
3.OUDORP 2530021321
4.SLUIS I-SLOOTDORP 15203211921
5.WAARLAND 24202171517
6.DAALMEER 24201131113
7.SCHAGEN 35014112911
8.WARMENHUIZEN 150135275

Spelers (5)