Vrijdag Avond DD 17+ Zes Wielen 2 Najaar

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 22 oktober
0
ST. PANCRAS 1
0
BERGEN NH 1
1
OUDORP 5
3
T NOORD END 2
3
DAALMEER 3
1
LANGEDIJK 5
2
DE ZES WIELEN 2
2
WARMENHUIZEN 7
Vrijdag 15 oktober
4
WARMENHUIZEN 7
0
OUDORP 5
1
BERGEN NH 1
3
DAALMEER 3
4
T NOORD END 2
0
DE ZES WIELEN 2
2
LANGEDIJK 5
2
ST. PANCRAS 1
Vrijdag 8 oktober
4
ST. PANCRAS 1
0
DE ZES WIELEN 2
3
DAALMEER 3
1
OUDORP 5
1
LANGEDIJK 5
3
T NOORD END 2
3
BERGEN NH 1
1
WARMENHUIZEN 7
Vrijdag 1 oktober
0
T NOORD END 2
4
ST. PANCRAS 1
Vrijdag 24 september
4
DAALMEER 3
0
T NOORD END 2
3
ST. PANCRAS 1
1
WARMENHUIZEN 7
0
LANGEDIJK 5
4
OUDORP 5
4
BERGEN NH 1
0
DE ZES WIELEN 2

Wedstrijdschema

T.V. Oudorp 5
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 2
Uit
29-10-2021 19:00
Nr. 13653736
Baansoort: Roodzand kunstgras
Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 2
T.C. Langedijk 5
Thuis
05-11-2021 19:00
Nr. 13691585
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (8e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DAALMEER 3550017317
2.ST. PANCRAS 1531113713
3.T NOORD END 26312121212
4.BERGEN NH 1421110610
5.WARMENHUIZEN 75122101010
6.OUDORP 55203101010
7.LANGEDIJK 550236146
8.DE ZES WIELEN 250142182

Spelers (4)