Vrijdag Avond DD17+ ZesWielen 3 Najaar

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZES WIELEN 3550018218
2.DE SPATTER 2522112812
3.CASTRICUM 151229119
4.MARQUETTE 350418128
5.HOGEDIJK 351227137
6.OUDORP 950236146