Vrijdag Avond GD 17+ Zeswielen 1 Najaar

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 22 oktober
0
HEERHUGOWAARD 1
4
DE KOGGE 1
0
`T GOUWTJE 1
4
DE ZES WIELEN 1
0
MEDEMBLIK 1
4
OUDORP 1
1
PETTEN 2
3
DE VLIETER 1
Vrijdag 15 oktober
4
DE VLIETER 1
0
MEDEMBLIK 1
0
DE ZES WIELEN 1
4
HEERHUGOWAARD 1
4
DE KOGGE 1
0
`T GOUWTJE 1
4
OUDORP 1
0
PETTEN 2
Vrijdag 8 oktober
2
`T GOUWTJE 1
2
MEDEMBLIK 1
4
DE KOGGE 1
0
DE VLIETER 1
0
DE ZES WIELEN 1
4
OUDORP 1
3
HEERHUGOWAARD 1
1
PETTEN 2
Vrijdag 1 oktober
4
DE VLIETER 1
0
`T GOUWTJE 1
3
MEDEMBLIK 1
1
DE KOGGE 1
Vrijdag 24 september
2
HEERHUGOWAARD 1
2
DE VLIETER 1
1
`T GOUWTJE 1
3
OUDORP 1
4
DE KOGGE 1
0
PETTEN 2
0
DE ZES WIELEN 1
4
MEDEMBLIK 1

Wedstrijdschema

Vrijdag Avond GD 17+ ZesWielen 1
T.C. De Kogge 1
Thuis
29-10-2021 19:00
Nr. 13676220
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (6e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KOGGE 1650120420
2.OUDORP 1540116416
3.DE VLIETER 1641116816
4.HEERHUGOWAARD 1531112812
5.MEDEMBLIK 16213101410
6.DE ZES WIELEN 151045155
7.`T GOUWTJE 160245195
8.PETTEN 250144164

Spelers (5)