Vrijdag Avond DD 35+ Zeswielen2 Najaar

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk begeleiders

Uitslag

Vrijdag 15 november
0
CASTRICUM 1
0
DE DOG 1
Vrijdag 8 november
1
WARMENHUIZEN 2
3
DAALMEER 2
Vrijdag 1 november
2
DAALMEER 2
2
EGMOND AAN ZEE 1
0
DE ZES WIELEN 2
4
DE DOG 1
3
HEILOO UNITED 3
1
OUDORP 2
Dinsdag 29 oktober
1
HEILOO UNITED 3
3
DAALMEER 2
Vrijdag 25 oktober
3
DE DOG 1
1
OUDORP 2
0
DE ZES WIELEN 2
4
HEILOO UNITED 3
1
CASTRICUM 1
3
EGMOND AAN ZEE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOG 1770027127
2.EGMOND AAN ZEE 17421181018
3.OUDORP 27322171117
4.DAALMEER 27331161216
5.HEILOO UNITED 37403151315
6.CASTRICUM 17214111711
7.WARMENHUIZEN 271068208
8.DE ZES WIELEN 270070280