Vrijdag Avond DD 35+ Zeswielen2 Najaar

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOG 1770027127
2.EGMOND AAN ZEE 17421181018
3.OUDORP 27322171117
4.DAALMEER 27331161216
5.HEILOO UNITED 37403151315
6.CASTRICUM 17214111711
7.WARMENHUIZEN 271068208
8.DE ZES WIELEN 270070280