Vrijdagavond DD 17+ Zes Wielen 2 Najaar

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 19 oktober
2
BAKKUM 1
2
WARMENHUIZEN 4
1
MARQUETTE 1
3
DE HULSTENAAR 4
4
FORBO 1
0
DE ZES WIELEN 2
0
NECKSLAG 2
4
WESTERHOUT 2
Vrijdag 12 oktober
4
WARMENHUIZEN 4
0
NECKSLAG 2
2
DE HULSTENAAR 4
2
FORBO 1
2
WESTERHOUT 2
2
BAKKUM 1
1
DE ZES WIELEN 2
3
MARQUETTE 1
Vrijdag 5 oktober
0
DE HULSTENAAR 4
4
WARMENHUIZEN 4
2
MARQUETTE 1
2
BAKKUM 1
4
FORBO 1
0
NECKSLAG 2
1
DE ZES WIELEN 2
3
WESTERHOUT 2
Vrijdag 28 september
0
WARMENHUIZEN 4
4
FORBO 1
4
BAKKUM 1
0
DE ZES WIELEN 2
1
NECKSLAG 2
3
DE HULSTENAAR 4
4
WESTERHOUT 2
0
MARQUETTE 1

Wedstrijdschema

Vrijdag Avond DD 17+ ZesWielen 2
H.T.V. De Hulstenaar 4
Thuis
26-10-2018 19:00
Nr. 504872
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling in de kantine.

Poule stand (7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.FORBO 1642020420
2.WARMENHUIZEN 4641118618
3.WESTERHOUT 2632115915
4.DE HULSTENAAR 46321141014
5.BAKKUM 16141121212
6.MARQUETTE 16213101410
7.DE ZES WIELEN 261056186
8.NECKSLAG 260061231