Vrijdagavond DD 17+ Zes Wielen 2 Najaar

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.FORBO 1752023523
2.WARMENHUIZEN 4751121721
3.DE HULSTENAAR 47421181018
4.WESTERHOUT 27322161216
5.BAKKUM 17151121212
6.MARQUETTE 17214111711
7.DE ZES WIELEN 271066226
8.NECKSLAG 270161231