Zaterdag Dames 17+ Zeswielen 1 Najaar

Topklasse Dames 17+ Zaterdag

2e in poule Topklasse Dames 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 19 september
1
DE CROMME BAL 1
5
HILLEGOM 1
5
EINDENHOUT 1
1
TIE-BREAKERS 1
3
DE ZES WIELEN 1
3
SLOTERPLAS 1
2
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
4
DE BOEKHORST 1
Zaterdag 12 september
6
TIE-BREAKERS 1
0
DE CROMME BAL 1
5
HILLEGOM 1
1
EINDENHOUT 1
1
DE BOEKHORST 1
5
DE ZES WIELEN 1
1
SLOTERPLAS 1
5
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2

Wedstrijdschema

Hillegomse T.C. 1
Zaterdag Dames 17+ ZesWielen 1
Uit
26-09-2020 00:00
Nr. 13524916
Baansoort: Overig
Zaterdag Dames 17+ ZesWielen 1
T.V. Tie-Breakers 1
Thuis
03-10-2020 00:00
Nr. 13524924
Baansoort: Overig
Zaterdag Dames 17+ ZesWielen 1
De Vliegende Hollander 2
Thuis
10-10-2020 00:00
Nr. 13524927
Baansoort: Overig
L.T.C. Eindenhout 1
Zaterdag Dames 17+ ZesWielen 1
Uit
17-10-2020 00:00
Nr. 13524919
Baansoort: Overig
Zaterdag Dames 17+ ZesWielen 1
T.V. De Cromme Bal 1
Thuis
24-10-2020 00:00
Nr. 13524925
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule Topklasse Dames 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HILLEGOM 1220010210
2.DE ZES WIELEN 12110848
3.TIE-BREAKERS 12101757
4.DE VLIEGENDE HOLLANDER 22101757
5.EINDENHOUT 12101666
6.DE BOEKHORST 12101575
7.SLOTERPLAS 12011484
8.DE CROMME BAL 120021111

Spelers (5)