Zaterdag G17+, ZesWielen 2 Najaar

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Uitslag

Zaterdag 29 oktober
3
ALKMAAR 4
2
DE ZES WIELEN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NECKSLAG 1550020520
2.DE ZES WIELEN 25203131213
3.KZTV 15302131213
4.JULIANA-HOORN 15302111411
5.CASTRICUM 15104111411
6.ALKMAAR 451047187