Zaterdag G17+, ZesWielen 4 Najaar

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 23 oktober
1
HEERHUGOWAARD 3
1
ALKMAAR 2
0
SCHOORL 1
2
GROETINCKE 1
0
HOOG-OP 1
0
WESTERKOGGE 1
0
DE ZES WIELEN 4
0
JULIANA-HOORN 1
Zaterdag 16 oktober
1
GROETINCKE 1
4
HOOG-OP 1
3
ALKMAAR 2
2
DE ZES WIELEN 4
4
JULIANA-HOORN 1
1
HEERHUGOWAARD 3
3
WESTERKOGGE 1
2
SCHOORL 1
Zaterdag 9 oktober
1
ALKMAAR 2
4
GROETINCKE 1
2
HEERHUGOWAARD 3
3
SCHOORL 1
1
DE ZES WIELEN 4
4
HOOG-OP 1
3
JULIANA-HOORN 1
2
WESTERKOGGE 1
Zaterdag 2 oktober
5
HOOG-OP 1
0
ALKMAAR 2
5
GROETINCKE 1
0
DE ZES WIELEN 4
4
WESTERKOGGE 1
1
HEERHUGOWAARD 3
4
SCHOORL 1
1
JULIANA-HOORN 1
Zaterdag 25 september
3
DE ZES WIELEN 4
2
WESTERKOGGE 1
3
ALKMAAR 2
2
SCHOORL 1
1
HEERHUGOWAARD 3
4
GROETINCKE 1
4
JULIANA-HOORN 1
1
HOOG-OP 1

Wedstrijdschema

Zaterdag G17+, ZesWielen 4
H.L.T.V. Juliana 1
Thuis
23-10-2021 13:30
Nr. 13661054
Baansoort: Roodzand kunstgras
T.V. Heerhugowaard 3
Zaterdag G17+, ZesWielen 4
Uit
30-10-2021 13:00
Nr. 13671966
Baansoort: Gravel

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GROETINCKE 1540117817
2.JULIANA-HOORN 15302141114
3.HOOG-OP 1430114614
4.WESTERKOGGE 15203131213
5.SCHOORL 15203131213
6.ALKMAAR 25302101510
7.DE ZES WIELEN 452039169
8.HEERHUGOWAARD 340045155

Spelers (6)