Zondag 17+ Gemengd Zeswielen 1 Najaar

1e klasse Gemengd 17+ Zondag

5e in poule 1e klasse Gemengd 17+ Zondag

Uitslag

Zondag 30 oktober
5
TENISTA 1
0
DE ALGEMENE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 1e klasse Gemengd 17+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OSDORP 1540120520
2.ANONYMUS 1540119619
3.TENISTA 1530217817
4.ELZENHAGEN 15302111411
5.DE ZES WIELEN 151044214
6.DE ALGEMENE 150054214