Zondag Dames, ZesWielen 1 Najaar

5e klasse Dames Zondag

4e in poule 5e klasse Dames Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 17 oktober
5
OUDORP 2
1
DE ZES WIELEN 1
5
ELCKERLYC 2
1
KZTV 3
2
ZAANDAM 1
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
Zondag 10 oktober
4
BAKKUM 1
2
SLUIS I-SLOOTDORP 1
1
ELCKERLYC 2
5
OUDORP 2
6
WESTZIJDERVELD 1
0
ZAANDAM 1
1
KZTV 3
5
DE ZES WIELEN 1
Zondag 3 oktober
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
2
WESTZIJDERVELD 1
2
DE ZES WIELEN 1
4
ELCKERLYC 2
Zondag 26 september
4
BAKKUM 1
2
OUDORP 2
1
KZTV 3
5
ZAANDAM 1
1
ELCKERLYC 2
5
SLUIS I-SLOOTDORP 1
4
WESTZIJDERVELD 1
2
DE ZES WIELEN 1

Wedstrijdschema

Zondag Dames, ZesWielen 1
L.T.V. Zaandam 1
Thuis
24-10-2021 09:30
Nr. 13647220
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zondag Dames, ZesWielen 1
T.V. Sluis I 1
Thuis
31-10-2021 09:00
Nr. 13675862
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (4e in poule 5e klasse Dames Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLUIS I-SLOOTDORP 15401201020
2.OUDORP 2430116816
3.WESTZIJDERVELD 14202141014
4.DE ZES WIELEN 15203141614
5.ELCKERLYC 25203131713
6.ZAANDAM 14202111311
7.BAKKUM 1320110810
8.KZTV 340044204

Spelers (5)