Zondag Gemengd dubbel 3 Najaar

2e klasse Gemengd Dubbel Zondag

8e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
SANTANA 1
0
KONTAKT 1
0
DE BALLETUIN 2
0
TOB 1
0
DE DRIEBAN 1
0
RUINE VAN BREDERODE 1
0
DE ZES WIELEN 3
0
ELCKERLYC 2
Zondag 18 oktober
0
DE BALLETUIN 2
0
KONTAKT 1
0
ELCKERLYC 2
0
DE DRIEBAN 1
0
TOB 1
0
SANTANA 1
0
DE ZES WIELEN 3
0
RUINE VAN BREDERODE 1
Zondag 11 oktober
2
SANTANA 1
2
DE BALLETUIN 2
0
RUINE VAN BREDERODE 1
0
ELCKERLYC 2
0
KONTAKT 1
4
TOB 1
4
DE DRIEBAN 1
0
DE ZES WIELEN 3
Zondag 4 oktober
0
RUINE VAN BREDERODE 1
0
KONTAKT 1
2
ELCKERLYC 2
2
TOB 1
4
DE DRIEBAN 1
0
SANTANA 1
2
DE ZES WIELEN 3
2
DE BALLETUIN 2
Zondag 27 september
4
SANTANA 1
0
DE ZES WIELEN 3
0
DE BALLETUIN 2
4
DE DRIEBAN 1
2
KONTAKT 1
2
ELCKERLYC 2
0
TOB 1
4
RUINE VAN BREDERODE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DRIEBAN 1541018218
2.TOB 1522112812
3.SANTANA 14121888
4.ELCKERLYC 25050888
5.DE BALLETUIN 250418128
6.KONTAKT 151226106
7.RUINE VAN BREDERODE 14130626
8.DE ZES WIELEN 350142182

Spelers (7)