Zondag gemengd dubbel 5 najaar

3e klasse Gemengd Dubbel Zondag

5e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 17 oktober
2
WINGS-BLOKKER 1
2
ZEEMACHT 1
1
MEDEMBLIK 2
3
DE HOUT 1
0
HET VENNEWATER 1
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
3
DE ZES WIELEN 5
1
DAALMEER 1
Zondag 10 oktober
1
WINGS-BLOKKER 1
3
DE ZES WIELEN 5
0
ZEEMACHT 1
4
DAALMEER 1
2
DE HOUT 1
2
SLUIS I-SLOOTDORP 1
4
MEDEMBLIK 2
0
HET VENNEWATER 1
Zondag 3 oktober
1
HET VENNEWATER 1
3
DE HOUT 1
4
DAALMEER 1
0
WINGS-BLOKKER 1
Zondag 26 september
4
MEDEMBLIK 2
0
DAALMEER 1
2
WINGS-BLOKKER 1
2
SLUIS I-SLOOTDORP 1
1
ZEEMACHT 1
3
HET VENNEWATER 1
1
DE HOUT 1
3
DE ZES WIELEN 5

Wedstrijdschema

T.V. Sluis I 1
Zondag gemengd dubbel 5
Uit
24-10-2021 12:30
Nr. 13651859
Baansoort: Gravel
Zondag gemengd dubbel 5
T.V. Het Vennewater 1
Thuis
31-10-2021 14:00
Nr. 13624837
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zondag gemengd dubbel 5
M.S.V. Zeemacht, afd. Tennis 1
Thuis
07-11-2021 09:00
Nr. 13648940
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MEDEMBLIK 2430113313
2.DAALMEER 1530212812
3.DE HOUT 15212101010
4.SLUIS I-SLOOTDORP 1413010610
5.DE ZES WIELEN 54301979
6.WINGS-BLOKKER 150327137
7.HET VENNEWATER 151136146
8.ZEEMACHT 140225115

Spelers (5)