Zondag Heren, Zeswielen 1 Najaar

7e klasse Heren Zondag

4e in poule 7e klasse Heren Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
TULP-OUDKARSPEL 2
0
HELDERSE TC 2
0
ABBEKERK 1
0
DE DRIEBAN 2
0
SCHAGEN 4
0
ANNA PAULOWNA 1
0
DE ZES WIELEN 1
Zondag 18 oktober
0
HELDERSE TC 2
0
TULP-OUDKARSPEL 2
0
DE ZES WIELEN 1
0
DE DRIEBAN 2
0
ABBEKERK 1
0
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
ANNA PAULOWNA 1
0
SCHAGEN 4
Zondag 11 oktober
0
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
HELDERSE TC 2
2
SCHAGEN 4
4
DE ZES WIELEN 1
0
TULP-OUDKARSPEL 2
6
ABBEKERK 1
3
DE DRIEBAN 2
3
ANNA PAULOWNA 1
Zondag 4 oktober
5
SCHAGEN 4
1
TULP-OUDKARSPEL 2
1
DE ZES WIELEN 1
5
ABBEKERK 1
4
DE DRIEBAN 2
2
SLUIS I-SLOOTDORP 1
6
ANNA PAULOWNA 1
0
HELDERSE TC 2
Zondag 27 september
2
SLUIS I-SLOOTDORP 1
4
ANNA PAULOWNA 1
1
HELDERSE TC 2
5
DE DRIEBAN 2
3
TULP-OUDKARSPEL 2
3
DE ZES WIELEN 1
6
ABBEKERK 1
0
SCHAGEN 4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 7e klasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ABBEKERK 1440022222
2.ANNA PAULOWNA 1431019519
3.DE DRIEBAN 25311181218
4.DE ZES WIELEN 15212161416
5.SCHAGEN 45203141614
6.SLUIS I-SLOOTDORP 14202131113
7.TULP-OUDKARSPEL 250145255
8.HELDERSE TC 240041231

Spelers (5)