Vrijdag Avond DD17+ ZesWielen 3 Voorjaar

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 31 mei
3
DE RIJP 1
1
WARMENHUIZEN 9
0
SWAEGH 2
4
BEEM-STAR 3
2
OUDORP 4
2
HOORN 2
2
DE ZES WIELEN 3
2
OBDAM 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEEM-STAR 3770026226
2.HOORN 2742119919
3.DE ZES WIELEN 37232151315
4.OBDAM 27214121612
5.OUDORP 47133121612
6.WARMENHUIZEN 97304111711
7.SWAEGH 271339199
8.DE RIJP 171248208