Vrijdag Avond Gemengd dubbel 17+ [1] Voorjaar

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
4
DE ZES WIELEN 1
0
ALKMAAR 2
0
ELCKERLYC 3
4
KADOELEN 2
4
HET VENNEWATER 4
0
UITGEEST 2
Vrijdag 31 mei
0
ALKMAAR 2
4
HET VENNEWATER 4
0
KADOELEN 2
4
DE ZES WIELEN 1
4
UITGEEST 2
0
ELCKERLYC 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZES WIELEN 1541018218
2.HET VENNEWATER 4541017317
3.ALKMAAR 252128128
4.UITGEEST 251228128
5.KADOELEN 251137137
6.ELCKERLYC 350052182

Spelers (6)