Vrijdag Avond DD17+ ZesWielen 2

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOORN 1761024424
2.OUDORP 5760123523
3.DE ZES WIELEN 27331161216
4.DE RIJP 27223141414
5.HOOG-OP 17133131513
6.WAARLAND 47223121612
7.DE SPATTER 272149199
8.NECKSLAG 270071271