Vrijdag Avond HD17+ ZesWielen 1

1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZES WIELEN 1742121721
2.T NOORD END 1751120820
3.HOOFDDORP 2743019919
4.HAARLEMSCHE LTC 17241151315
5.DE DOG 17214101810
6.HEB DURF 17223101810
7.DEM 171159199
8.DE BERK 171068208