Vrijdag Middag Jongens ZesWielen 1

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag

5e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WOGNUM 1770024424
2.DAALMEER 1750219919
3.HELDERSE TC 2741219919
4.ST. PANCRAS 17412171117
5.DE ZES WIELEN 17304161216
6.SCHAGEN 17304121612
7.HOOG-OP 171064244
8.HELDERSE TC 370071271