Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 2 Voorjaar

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
4
RUINE VAN BREDERODE 2
1
DE DOG 1
3
ZANDVOORT 2
2
SLOTERPLAS 1
0
EINDENHOUT 4
5
DE CROMME BAL 1
4
HEB DURF 2
1
DE ZES WIELEN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RUINE VAN BREDERODE 27502251025
2.HEB DURF 27502221322
3.SLOTERPLAS 17403221322
4.DE CROMME BAL 17403221322
5.ZANDVOORT 27502191619
6.DE ZES WIELEN 27304142114
7.DE DOG 17205132213
8.EINDENHOUT 470073323