Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 2 Voorjaar

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

5e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
1
EINDENHOUT 4
4
ZANDVOORT 2
2
DE DOG 1
3
DE ZES WIELEN 2
1
DE CROMME BAL 1
4
SLOTERPLAS 1
3
RUINE VAN BREDERODE 2
2
HEB DURF 2
Zaterdag 13 april
3
HEB DURF 2
2
DE DOG 1
5
SLOTERPLAS 1
0
EINDENHOUT 4
1
ZANDVOORT 2
4
DE CROMME BAL 1
1
DE ZES WIELEN 2
4
RUINE VAN BREDERODE 2
Zaterdag 6 april
2
EINDENHOUT 4
3
DE ZES WIELEN 2
3
DE DOG 1
2
ZANDVOORT 2
2
DE CROMME BAL 1
3
HEB DURF 2
5
RUINE VAN BREDERODE 2
0
SLOTERPLAS 1

Wedstrijdschema

Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 2
T.V. De Cromme Bal 1
Thuis
11-05-2019 14:00
Nr. 637432
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 2
A.T.C. Sloterplas 1
Thuis
18-05-2019 09:30
Nr. 637433
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.C. Zandvoort 2
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 2
Uit
25-05-2019 12:00
Nr. 635153
Baansoort: Gravel
T.V. Heb Durf 2
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 2
Uit
01-06-2019 14:00
Nr. 574537
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: smashcourt

Poule stand (5e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RUINE VAN BREDERODE 2330012312
2.SLOTERPLAS 13201969
3.HEB DURF 23201878
4.DE CROMME BAL 13102787
5.DE ZES WIELEN 23201787
6.DE DOG 13102787
7.ZANDVOORT 23102787
8.EINDENHOUT 430033123