Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 2 Voorjaar

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RUINE VAN BREDERODE 27502251025
2.HEB DURF 27502221322
3.SLOTERPLAS 17403221322
4.DE CROMME BAL 17403221322
5.ZANDVOORT 27502191619
6.DE ZES WIELEN 27304142114
7.DE DOG 17205132213
8.EINDENHOUT 470073323