Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 4 Voorjaar

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

5e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
CASTRICUM 3
2
DE ZES WIELEN 4
5
KONTAKT 4
0
LIMMEN 2
2
WESTZAAN 1
3
ASSUMBURG 3
3
PIM MULIER 6
2
HEERHUGOWAARD 6
Zaterdag 13 april
3
HEERHUGOWAARD 6
2
WESTZAAN 1
2
ASSUMBURG 3
3
PIM MULIER 6
1
LIMMEN 2
4
CASTRICUM 3
2
DE ZES WIELEN 4
3
KONTAKT 4
Zaterdag 6 april
3
CASTRICUM 3
2
ASSUMBURG 3
4
KONTAKT 4
1
HEERHUGOWAARD 6
2
WESTZAAN 1
3
DE ZES WIELEN 4
4
PIM MULIER 6
1
LIMMEN 2

Wedstrijdschema

Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 4
T.V. Pim Mulier 6
Thuis
11-05-2019 14:30
Nr. 637440
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.V. Heerhugowaard 6
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 4
Uit
18-05-2019 13:00
Nr. 551326
Baansoort: Gravel
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 4
H.T.V. Assumburg 3
Thuis
25-05-2019 09:30
Nr. 637438
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.V. Limmen 2
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 4
Uit
01-06-2019 14:00
Nr. 597664
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KONTAKT 4330012312
2.CASTRICUM 3330010510
3.PIM MULIER 6330010510
4.ASSUMBURG 33102787
5.DE ZES WIELEN 43102787
6.HEERHUGOWAARD 63102696
7.WESTZAAN 13003696
8.LIMMEN 230032132