Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 4 Voorjaar

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
2
ASSUMBURG 3
3
HEERHUGOWAARD 6
0
LIMMEN 2
5
DE ZES WIELEN 4
3
WESTZAAN 1
2
PIM MULIER 6
3
KONTAKT 4
2
CASTRICUM 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KONTAKT 47601231223
2.DE ZES WIELEN 47403231223
3.CASTRICUM 37502221322
4.HEERHUGOWAARD 67502191619
5.WESTZAAN 17304181718
6.ASSUMBURG 37205161916
7.PIM MULIER 67304142114
8.LIMMEN 270075305