Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 6 Voorjaar

4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
5
GROENEVEEN 1
0
ALKMAAR 5
4
SLOTERPLAS 6
1
DE ZES WIELEN 6
1
ELZENHAGEN 6
4
LANGEDIJK 4
4
ZANDVOORT 4
1
OSDORP 6
Zaterdag 13 april
0
LANGEDIJK 4
5
GROENEVEEN 1
2
ALKMAAR 5
3
ELZENHAGEN 6
0
OSDORP 6
5
SLOTERPLAS 6
2
DE ZES WIELEN 6
3
ZANDVOORT 4
Zaterdag 6 april
3
GROENEVEEN 1
2
OSDORP 6
5
SLOTERPLAS 6
0
LANGEDIJK 4
2
ELZENHAGEN 6
3
DE ZES WIELEN 6
4
ZANDVOORT 4
1
ALKMAAR 5

Wedstrijdschema

Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 6
L.T.C. Groeneveen 1
Thuis
11-05-2019 09:00
Nr. 637446
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.C. Alkmaar 5
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 6
Uit
18-05-2019 10:00
Nr. 623557
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: baan 2 en 3
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 6
T.C. Langedijk 4
Thuis
25-05-2019 15:00
Nr. 637444
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
Zaterdag Gemengd 17+ ZesWielen 6
T.V. Osdorp 6
Thuis
01-06-2019 09:00
Nr. 637445
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.

Poule stand (4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLOTERPLAS 6330014114
2.GROENEVEEN 1330013213
3.ZANDVOORT 4330011411
4.DE ZES WIELEN 63102696
5.ELZENHAGEN 63102696
6.LANGEDIJK 431024114
7.ALKMAAR 530033123
8.OSDORP 630033123

Spelers (1)