Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 6 Voorjaar

4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
3
GROENEVEEN 1
2
ELZENHAGEN 6
5
DE ZES WIELEN 6
0
OSDORP 6
3
SLOTERPLAS 6
2
ZANDVOORT 4
1
ALKMAAR 5
4
LANGEDIJK 4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLOTERPLAS 6770029629
2.GROENEVEEN 17601251025
3.ZANDVOORT 47502231223
4.DE ZES WIELEN 67304191619
5.LANGEDIJK 47403171817
6.ELZENHAGEN 67205142114
7.OSDORP 671068278
8.ALKMAAR 570075305

Spelers (1)