Zaterdag GD17+ ZesWielen 1 Voorjaar

1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

1e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
0
HOOG-OP 1
4
HOORN 1
4
FRANEKER 1
0
HET GROOTSLAG 1
1
SCHAGEN 1
3
DE ZES WIELEN 1
0
HEILOO UNITED 1
4
SCHAGEN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZES WIELEN 1770026226
2.HOORN 1760121721
3.FRANEKER 17502181018
4.HET GROOTSLAG 17403131513
5.HEILOO UNITED 17205101810
6.SCHAGEN 171069199
7.SCHAGEN 272059199
8.HOOG-OP 171066226

Spelers (2)