Zaterdag GD17+ ZesWielen 1 Voorjaar

1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
0
SCHAGEN 2
4
HOORN 1
3
HEILOO UNITED 1
1
HOOG-OP 1
3
FRANEKER 1
1
SCHAGEN 1
0
HET GROOTSLAG 1
4
DE ZES WIELEN 1
Zaterdag 13 april
3
HOORN 1
1
HEILOO UNITED 1
1
HOOG-OP 1
3
SCHAGEN 2
1
SCHAGEN 1
3
HET GROOTSLAG 1
4
DE ZES WIELEN 1
0
FRANEKER 1
Zaterdag 6 april
0
SCHAGEN 2
4
SCHAGEN 1
1
HEILOO UNITED 1
3
DE ZES WIELEN 1
0
FRANEKER 1
4
HOORN 1
3
HET GROOTSLAG 1
1
HOOG-OP 1

Wedstrijdschema

Zaterdag GD17+ ZesWielen 1
Schager T.C. 2
Thuis
11-05-2019 09:00
Nr. 637426
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
Zaterdag GD17+ ZesWielen 1
T.V. Hoorn 1
Thuis
18-05-2019 15:00
Nr. 637425
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.V. Hoog-Op 1
Zaterdag GD17+ ZesWielen 1
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 585801
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: alleen pin betaling mogelijk
Schager T.C. 1
Zaterdag GD17+ ZesWielen 1
Uit
01-06-2019 00:00
Nr. 592486
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOORN 1330011111
2.DE ZES WIELEN 1330011111
3.HET GROOTSLAG 13201666
4.SCHAGEN 13102666
5.HEILOO UNITED 13102575
6.SCHAGEN 23102393
7.FRANEKER 13102393
8.HOOG-OP 13003393

Spelers (2)