Zaterdag HD17+ ZesWielen 1 Voorjaar

2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag

7e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
4
DE HOUT 1
0
HEERHUGOWAARD 1
0
HELDERSE TC 1
4
LANGEDIJK 1
2
HEILOO UNITED 3
2
OBDAM 1
2
WARMENHUIZEN 1
2
DE ZES WIELEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LANGEDIJK 1751121721
2.DE HOUT 1751121721
3.OBDAM 1751120820
4.HEILOO UNITED 37331181018
5.WARMENHUIZEN 17133111711
6.HELDERSE TC 171249199
7.DE ZES WIELEN 170346226
8.HEERHUGOWAARD 170256226