Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 3

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WINGS-BLOKKER 17601251025
2.HET GROOTSLAG 17403211421
3.DE ZES WIELEN 37502191619
4.BAKKUM 27403191619
5.CASTRICUM 17403181718
6.ZAANSPORT 17205161916
7.HEILOO UNITED 27304152015
8.HEERHUGOWAARD 470077287