Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 4

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.UITGEEST 1770027827
2.TIE-BREAKERS 67601251025
3.ASSUMBURG 27403201520
4.JOY JAAGPAD 87403191619
5.KZTV 17403171817
6.DE HULSTENAAR 17205142114
7.DE ZES WIELEN 47106112411
8.FESTINA 670077287