Zaterdag Heren 17+ Zeswielen 1

4e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZES WIELEN 17601291329
2.APOLLO-DE GOORN 17502271527
3.CENTECOR 17412271527
4.JULIANA-HOORN 17322241824
5.SCHAGEN 27223202220
6.ANONYMUS 17304192319
7.ELCKERLYC 27214182418
8.HET GROOTSLAG 170074384