Zaterdag Heren 17+ Zeswielen 2 Voorjaar

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
6
JULIANA-HOORN 1
0
WOGNUM 3
3
DE DRIEBAN 1
3
DE KAAG 2
3
SWAEGH 2
3
DE BERK 1
0
DE ZES WIELEN 2
6
OUDORP 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OUDORP 27610321032
2.JULIANA-HOORN 17502301230
3.DE KAAG 27421261626
4.DE ZES WIELEN 27313222022
5.DE DRIEBAN 17223202220
6.SWAEGH 27232202220
7.DE BERK 17115132913
8.WOGNUM 370075375