Zaterdag Heren 17+ Zeswielen 2 Voorjaar

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
DE DRIEBAN 1
3
SWAEGH 2
6
OUDORP 2
0
WOGNUM 3
2
DE ZES WIELEN 2
4
JULIANA-HOORN 1
Zaterdag 13 april
1
WOGNUM 3
5
DE ZES WIELEN 2
2
JULIANA-HOORN 1
4
OUDORP 2
1
SWAEGH 2
5
DE KAAG 2
1
DE BERK 1
5
DE DRIEBAN 1
Zaterdag 6 april
4
DE KAAG 2
2
JULIANA-HOORN 1
5
DE DRIEBAN 1
1
WOGNUM 3
3
OUDORP 2
3
SWAEGH 2
6
DE ZES WIELEN 2
0
DE BERK 1

Wedstrijdschema

T.V. Swaegh 2
Zaterdag Heren 17+ ZesWielen 2
Uit
11-05-2019 11:30
Nr. 597403
Baansoort: Kunstgras
T.V. De Drieban 1
Zaterdag Heren 17+ ZesWielen 2
Uit
18-05-2019 12:30
Nr. 565534
Baansoort: Kunstgras
Zaterdag Heren 17+ ZesWielen 2
T.V. De Kaag 2
Thuis
25-05-2019 14:00
Nr. 637381
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
Zaterdag Heren 17+ ZesWielen 2
T.V. Oudorp 2
Thuis
01-06-2019 15:00
Nr. 637382
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DRIEBAN 1321013513
2.OUDORP 2321013513
3.DE ZES WIELEN 2320113513
4.DE KAAG 22200939
5.JULIANA-HOORN 131028108
6.SWAEGH 230217117
7.WOGNUM 330032162
8.DE BERK 120021111