Zaterdag Heren 17+ Zeswielen 5

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

8e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEEM-STAR 2760135735
2.NECKSLAG 27601311131
3.OUDORP 47412291329
4.WINGS-BLOKKER 37412241824
5.WARMENHUIZEN 37313212121
6.ILPENDAM 27214142814
7.SANTANA 770168348
8.DE ZES WIELEN 570166366