Zaterdag Heren 35+ ZesWielen 1

3e klasse Heren 35+ Zaterdag (NHN)

7e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag (NHN)
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag (NHN))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOUT 1660035135
2.HELDERSE TC 46321231323
3.HET GROOTSLAG 26321201620
4.ANONYMUS 26222171917
5.HELDERSE TC 56222171917
6.SCHOORL 261059279
7.DE ZES WIELEN 160065315