Zondag GD35+ Zeswielen 2

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN)

3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN)
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ELCKERLYC 1770023523
2.DE GOUW 1742119919
3.DE ZES WIELEN 27322161216
4.DE BALLETUIN 17412151315
5.ZEEMACHT 17214121612
6.DE MAAIER 17124101810
7.DEM 17124101810
8.HIPPO 170257217

Spelers (2)