Zondag GD35+ Zeswielen 3

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN)

7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SANTANA 1770025325
2.DE BALLETUIN 2751122622
3.ENKHUIZEN 17412181018
4.HOOG-OP 17403141414
5.EGMOND AAN ZEE 17223121612
6.DE BALLETUIN 37133111711
7.DE ZES WIELEN 371158208
8.WOGNUM 270072262