Zondag Gemengd 35+ Zes Wielen 1 Voorjaar

2e klasse Gemengd Dubbel Zondag

2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 juni
4
ZAANDAM 1
0
SANTANA 2
0
'T WOUD 1
4
DE ZES WIELEN 2
3
MARKEN 1
1
KONTAKT 3
2
WINGS-BLOKKER 1
2
DE BALLETUIN 2
Zondag 26 mei
1
KONTAKT 3
3
WINGS-BLOKKER 1
0
'T WOUD 1
4
SANTANA 2
0
MARKEN 1
4
DE BALLETUIN 2
2
DE ZES WIELEN 2
2
ZAANDAM 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BALLETUIN 2761024424
2.DE ZES WIELEN 2742119919
3.ZAANDAM 17322161216
4.SANTANA 27412161216
5.WINGS-BLOKKER 17232141414
6.MARKEN 17124101810
7.KONTAKT 372058208
8.'T WOUD 170165235