Zondag Gemengd 35+ Zes Wielen 1 Voorjaar

2e klasse Gemengd Dubbel Zondag

2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BALLETUIN 2761024424
2.DE ZES WIELEN 2742119919
3.ZAANDAM 17322161216
4.SANTANA 27412161216
5.WINGS-BLOKKER 17232141414
6.MARKEN 17124101810
7.KONTAKT 372058208
8.'T WOUD 170165235