Zondag Heren 17+ ZesWielen 1 Voorjaar

7e klasse Heren Zondag

3e in poule 7e klasse Heren Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 juni
5
BERGEN NH 1
1
JULIANADORP 1
0
HELDERSE TC 3
6
DE ZES WIELEN 1
3
DAALMEER 4
3
BSV 1
6
SCHAGEN 1
0
GROETINCKE 2
Zondag 26 mei
3
GROETINCKE 2
3
BERGEN NH 1
0
HELDERSE TC 3
6
BSV 1
6
DE ZES WIELEN 1
0
DAALMEER 4
5
SCHAGEN 1
1
JULIANADORP 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 7e klasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BSV 1761034834
2.BERGEN NH 17511311131
3.DE ZES WIELEN 17304231923
4.SCHAGEN 17304212121
5.GROETINCKE 27232212121
6.JULIANADORP 17313202220
7.DAALMEER 47223172517
8.HELDERSE TC 370071411