Zondag Heren 17+ ZesWielen 1 Voorjaar

7e klasse Heren Zondag

3e in poule 7e klasse Heren Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 22 april
0
BSV 1
0
GROETINCKE 2
0
HELDERSE TC 3
0
BERGEN NH 1
0
DAALMEER 4
0
SCHAGEN 1
0
DE ZES WIELEN 1
0
JULIANADORP 1
Zondag 14 april
3
GROETINCKE 2
3
DAALMEER 4
1
SCHAGEN 1
5
BSV 1
5
BERGEN NH 1
1
DE ZES WIELEN 1
6
JULIANADORP 1
0
HELDERSE TC 3
Zondag 7 april
5
BSV 1
1
BERGEN NH 1
2
DAALMEER 4
4
JULIANADORP 1
6
DE ZES WIELEN 1
0
SCHAGEN 1

Wedstrijdschema

Zondag Heren 17+ ZesWielen 1
T.V. Julianadorp 1
Thuis
22-04-2019 10:00
Nr. 637364
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.V. Groetincke 2
Zondag Heren 17+ ZesWielen 1
Uit
12-05-2019 12:30
Nr. 584896
Baansoort: Gravel
B.S.V.-Tennis 1
Zondag Heren 17+ ZesWielen 1
Uit
19-05-2019 12:00
Nr. 553832
Baansoort: Gravel
Zondag Heren 17+ ZesWielen 1
T.C. Daalmeer 4
Thuis
26-05-2019 14:00
Nr. 637365
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
Helderse T.C. 3
Zondag Heren 17+ ZesWielen 1
Uit
02-06-2019 00:00
Nr. 601955
Baansoort: Overig

Poule stand (3e in poule 7e klasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BSV 1220010210
2.JULIANADORP 1220010210
3.DE ZES WIELEN 12101757
4.BERGEN NH 12101666
5.DAALMEER 42011575
6.GROETINCKE 21010333
7.SCHAGEN 120021111
8.HELDERSE TC 31001060