Zondag Heren 17+ ZesWielen 1

4e klasse Heren 17+ Zondag (NHN)

6e in poule 4e klasse Heren 17+ Zondag (NHN)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Heren 17+ Zondag (NHN))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MONNICKENDAM 10000000
2.HEB DURF 1660033333
3.EGMOND AAN ZEE 16321231323
4.CASTRICUM 26321221422
5.ANONYMUS 26231201620
6.DE ZES WIELEN 16123162016
7.LIMMEN 16114122412
8.WESTZIJDERVELD 260060360