Zaterdag Gemengd 17+ Zeswielen 1 Winter

1e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 1e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 1e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HEB DURF 1760128728
2.DE MUNNIK 1750124624
3.FORTUNA WORMERVEER 17601231223
4.STEVENSHOF 17205171817
5.KZTV 27303151515
6.KZTV 17403142114
7.DE ZES WIELEN 171066296
8.HOOG-OP 170078278