Zondag GD 35+ Zeswielen 2 Winter

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ELCKERLYC 1770023523
2.HOOG-OP 37421181018
3.ABBEKERK 17313161216
4.WIJDEWORMER 17313161216
5.DE ZES WIELEN 27312141014
6.DE DRIEBAN 17142141414
7.ZAANDAM 170245195
8.WINGS-BLOKKER 170162262