Zondag GD 35+ Zeswielen 1 Winter

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag

8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 17 maart
0
TOB 1
0
UITGEEST 1
Zondag 10 maart
3
ABBEKERK 1
1
DE ZES WIELEN 1
0
HOOG-OP 2
4
MEDEMBLIK 1
1
DE BALLETUIN 1
3
HOOG-OP 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MEDEMBLIK 1761023523
2.DE BALLETUIN 17412181018
3.HOOG-OP 37313141414
4.ABBEKERK 17223131513
5.UITGEEST 16312131113
6.HOOG-OP 27223121612
7.TOB 160429159
8.DE ZES WIELEN 170256226