Zondag GD 35+ Zeswielen 3 Winter

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 17 maart
0
WINGS-BLOKKER 1
0
ELCKERLYC 2
0
MARKEN 1
0
WIJDEWORMER 1
Zondag 10 maart
2
ELCKERLYC 3
2
DE ZES WIELEN 3
0
FORTUNA WORMERVEER 2
0
DE SPATTER 1
Zondag 24 februari
0
DE ZES WIELEN 3
4
WIJDEWORMER 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WIJDEWORMER 1642019519
2.ELCKERLYC 2641117717
3.ELCKERLYC 37232151315
4.DE SPATTER 16231131113
5.DE ZES WIELEN 37142121612
6.MARKEN 161239159
7.WINGS-BLOKKER 160338168
8.FORTUNA WORMERVEER 261237177