Zondag GD 35+ Zeswielen 3 Winter

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 januari
2
ELCKERLYC 3
2
WINGS-BLOKKER 1
2
WIJDEWORMER 1
2
DE SPATTER 1
2
MARKEN 1
2
FORTUNA WORMERVEER 2
0
DE ZES WIELEN 3
4
ELCKERLYC 2

Wedstrijdschema

Zondag GD 35+ Zeswielen 3
T.V. Wijdewormer 1
Thuis
27-01-2019 13:00
Nr. 547939
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk in de kantine.
T.C. Marken 1
Zondag GD 35+ Zeswielen 3
Uit
10-02-2019 12:00
Nr. 545541
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Bij binnenkomst van Marken parkeerterrein voorbij rijden en alle inrijverboden negeren. Doorrijden naar voetbalvereniging SV Marken en daar parkeren. Via hoofdveld naar tenniscomplex lopen.
T.V. Elckerlyc 3
Zondag GD 35+ Zeswielen 3
Uit
10-03-2019 11:00
Nr. 543921
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Alleen Pinnen!

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WIJDEWORMER 1422012412
2.DE SPATTER 1413010610
3.ELCKERLYC 34121979
4.ELCKERLYC 24211979
5.DE ZES WIELEN 34121888
6.MARKEN 141126106
7.WINGS-BLOKKER 140225115
8.FORTUNA WORMERVEER 241125115