Vrijdag Avond DD 17+ Zeswielen 6 winter

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OUDORP 3642019519
2.HET VENNEWATER 3640216816
3.DE SPATTER 2632115915
4.WARMENHUIZEN 36321141014
5.DE DRIEBAN 16222111311
6.DE ZES WIELEN 661056186
7.OBDAM 260063213

Training

3e klasse Dames Dubbel 17+